Baza noclegowa Chorwacji

Autor: | Komentarze: [ 0 ] | Data publikacji: 2011/07/16

Jakiś czas temu napisałem, że wolę spontaniczne wyjazdy w ciemno i szukanie kwatery na miejscu niż dokładne planowanie wszystkiego wcześniej. Dalej podtrzymuję swoje zdanie, niemniej jednak rozumiem, iż niektórzy wolą mieć wszystko zaplanowane jeszcze przed wyjazdem. Zwłaszcza kiedy w podróż wybierają się z małymi dziećmi… Dla nich dzień spędzony w samochodzie jest już wystarczającym stresem i lepiej im zaoszczędzić godziny czekania w samochodzie, kiedy tata biega od domu pytając o wolne pokoje.

W takim przypadku przydają się internetowe biura wynajmu kwater. Jednym z nich jest strona www.adriatic.hr, na której znajdziecie kwatery prywatne, hotele, wypożyczalnie samochodów oraz jachtów. Oferta obejmuje ponad 10 000 apartamentów, jest więc w czym wybierać. Chorwacja posiada bardzo bogatą bazę noclegową, w szukaniu kwatery na pewno pomoże Wam mapa, z regionami kraju. Zamiast wpisywać nazwę miejscowości po prostu zaznaczcie obszar, na którym szukacie zakwaterowania.

Szukając kwatery, starajcie się wybierać te, których nie oddziela od plaży główna droga, np. Magistrala Adriatycka. Pytajcie również o możliwość zaparkowania samochodu pod domem. Większość nadmorskich miejscowości jest bardzo mała i znalezienie miejsca parkingowego na ulicy nie jest łatwe.

Wyszukiwarka kwater w Chorwacji

Tagi: ,

Kategoria: Europa


Zostaw komentarz