Jak tanio zarezerwować hotel

Autor: | Komentarze: [ 0 ] | Data publikacji: 2014/01/31

Sposobów na rezerwację hotelu jest kilka, można to zrobić bezpośrednio na stronie hotelu bądź też korzystając z portali rezerwacyjnych typu hrs.com czy booking.com. Można też skorzystać z agregatora portali rezerwacyjnych www.hotelscombined.com, którego jestem partnerem.

Czym jest taki agregator? Jedną, dużą wyszukiwarką sprawdzającą i porównującą ceny w wielu systemach rezerwacyjnych, typu booking.com, hrs.com, expedia.com czy hotels.com. Hotele korzystające z tego typu portali często dają różne ceny na te same pokoje, dzięki agregatorowi systemów rezerwacyjnych wiemy poprzez jaką stronę zarezerwować hotel najtaniej.

Jak korzystać z agregatora? To proste, w wyszukiwarce wpisujemy miejscowość, datę pobytu oraz ilość osób, a system wyświetla dostępne hotele oraz ceny pokoi w poszczególnych systemach rezerwacyjnych. Po kliknięciu na wybranym przez nas pokoju przechodzimy na stronę systemu rezerwacyjnego i tam kończymy proces rezerwacji pokoju.

Tu jedna uwaga, warto sprawdzać nie tylko ceny, ale również to co zawiera koszt rezerwacji, czyli:  śniadanie w cenie pokoju, możliwość bezpłatnej rezygnacji z rezerwacji czy darmowy parking.

Tagi:

Kategoria: Wokół podróży


Zostaw komentarz