Konkurs fotograficzny „Najciekawsze zdjęcie z podróży – marzec 2015”

Autor: | Komentarze: [ 0 ] | Data publikacji: 2015/03/18

blogzpodrozy.pl organizuje konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie z podróży!

Przyślij fotkę, zdobądź najwięcej lajków i wygraj komplet czterech książek „Podróże życia” wydawnictwa National Geographic. Zwycięzcę drugiego kompletu książek wybieram ja! :) Jak wziąć udział w konkursie? To proste, w komentarzu do posta na facebooku dodaj zrobione przez siebie (to ważne) zdjęcie i w kilku słowach opisz dlaczego jest wyjątkowe. Jeśli nie masz profilu na FB przyślij zdjęcie na adres przemek@blogzpodrozy.pl, zdjęcie dodam do konkursowej galerii na facebooku. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2015 r. godz. 23:59, rozwiązanie konkursu 1 kwietnia 2015 r. Chcesz dostawać informacje o nowych konkursach? Polub nasz profil!

 

Regulamin konkursu

1. Organizator
Organizatorem konkursu „Najciekawsze zdjęcie z podróży – marzec 2015” jest firma Next Step Usługi Informatyczne Przemysław Sobota, z siedzibą przy ul. Chrobrego 8/10, 05-200 Wołomin (zwana dalej Organizatorem).
Regulamin Konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej

2. Uczestnik
Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, niezależnie czy jest amatorem czy zawodowym fotografem

3. Warunki przystąpienia do Konkursu
Konkurs trwa w terminie 18-31 marca 2015 r. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dodanie zdjęcia do galerii konkursowej znajdującej się na portalu facebook.com pod adresem: https://www.facebook.com/blogzpodrozypl/photos/a.701563976542412.1073741831.205889486109866/911327272232747/. Osoby nieposiadające konta na portalu facebook.com mogą przysłać zdjęcie na adres przemek@blogzpodrozy.pl. Organizator doda zdjęcie do galerii konkursowej na portalu facebook.com.
Uczestnik Konkursu musi być autorem zdjęcia oraz musi mu przysługiwać całość praw autorskich do nadesłanego zdjęcia.
Zabronione jest składanie prac sprzecznych z prawem lub dobrymi obyczajami – takie zgłoszenia nie będą brały udziału w Konkursie. O tym, że praca narusza powyższe zasady decyduje ocena Organizatora.
Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia z galerii wybranych zdjęć bez podania przyczyny

4. Rozstrzygnięcie konkursu
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniu 1 kwietnia 2015 r.
W konkursie zostaną przyznane nagrody w dwóch kategoriach: nagroda publiczności oraz nagroda Jury Konkursu w składzie: Przemysław Sobota
Nagrodę publiczności Jury Konkursu przyznana Uczestnikowi, którego zdjęcie zdobędzie największą liczbę głosów „Lubię to” o godzine 23:59 w dniu 31 marca 2015 r.
Decyzje Jury Konkursu są ostateczne
Laureaci zostaną powiadomieni o przyznanych nagrodach w terminie 7 dni roboczych od daty rozstrzygnięcia Konkursu

5. Nagrody
Nagrodami w Konkursie są dwa komplety książek:
– Podróże życia cz. 1
– Podróże życia cz. 2
– Podróże życia cz. 3
– Podróże życia cz. 4

6. Postanowienia końcowe
Organizator nie zwraca Uczestnikom żadnych kosztów związanych z ich uczestnictwem w Konkursie.
Odpowiedzialność za naruszenie praw osób trzecich do zdjęcia nadesłanego na Konkurs w całości obciąża Uczestnika Konkursu.
Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do wykorzystania nadesłanych zdjęć (także tych nienagrodzonych) w publikacjach i/lub działaniach promocyjnych Organizatora.
Poprzez przesłanie zdjęcia na Konkurs, Uczestnik potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem oraz akceptuje jego postanowienia.
Przystąpienie do Konkursu jest dobrowolne.

Kategoria: Konkursy


Zostaw komentarz