Hotele i apartamenty w Chorwacji – część 1

Autor: | Komentarze: [ 0 ] | Data publikacji: 2015/07/03

W tym artykule skupię się na poszukiwaniu najładniejszych hoteli i apartamentów w Chorwacji. Nie patrzę przy tym na ceny, ma być po prostu luksusowo!
Będę szukał dwuosobowego pokoju na tygodniowy pobyt w sierpniu, do porównywania cen używam strony hotelscombined.com

Hotel Lone, Rovinj

Pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany nad samym morzem w miejscowości Rovinj. Jeśli woda w morzu jest dla Was za zimna, możecie na nie popatrzeć z jacuzzi znajdującego się na balkonie. To są dopiero wakacje…

Cena: 8 000-20 000 zł / tydzień

Więcej…

Villa Allure, Dubrowik

Jeśli nie lubicie dużych i tłocznych hoteli, a jednocześnie cenicie sobie luksus, ta willa będzie dla Was w sam raz. Pobudowany ponad sto lat temu budynek jest doskonałym przykładem na to, że klasyka jest nieśmiertelna (i bezcenna).

Cena: 18 000 zł / tydzień

Więcej…

 

Kempinski Hotel Adriatic, Savudrija

Ten hotel o polsko brzmiącej nazwie jest kwintesencją luksusu w chorwackim wydaniu. Concierge, marmury, basen, pole golfowe, do pełni szczęścia brakuje tylko lądowiska dla helikopterów.

Cena: 8 000 – 74 000 zł / tydzień

Więcej…

The Pucic Palace, Dubrownik

Zaletą hotelu, oprócz jego stylowego wnętrza jest jeszcze lokalizacja – samo centrum starego Dubrownika. Znajdująca się na tarasie restauracja to idealne miejsce na wieczorną lampkę białego, chorwackiego wina.

Cena: 9 000 – 20 000 zł / tydzień

Więcej…

Golden Rays Apartments, Primosten

Hotelowy pokój to za mało? Potrzebujesz 3 sypialni i garażu na dwa Porsche? W Golden Rays Apartments nie ma tego problemu. Wystarczy tylko wybrać jedną z siedmiu willi.

Cena: 25 000 – 45 000 zł / tydzień

Więcej…

Decyzję, który hotel wybrać pozostawiam Wam…

Tagi:

Kategoria: Europa


Zostaw komentarz