Spacerem po Warszawie, część 1

Autor: | Komentarze: 2 komentarze | Data publikacji: 2011/05/15

Lubię Warszawę. Bardzo. Wiem, że na pierwszy rzut oka może wydawać się mało atrakcyjna – chaotyczna zabudowa, nierówne chodniki, korki na ulicach, wiecznie spieszący się ludzie, ale wystarczy przyjrzeć się bliżej, aby dostrzec jej ukryte piękno. Piękno zwyczajnych miejsc.

Postanowiłem, że będę tu wrzucał zdjęcia z takich właśnie miejsc. Na pierwszy ogień pójdą fotki z niedzielnego spaceru w okolicach Starówki. Wiem, temat wydaje się banalny, ale… liczę na to, że spojrzycie na te miejsca inaczej niż zwykle.

Wiadukt im. Stanisława Markiewicza (wiki)

Warszawa - Wiadukt im. Stanisława MarkiewiczaWarszawa - Wiadukt im. Stanisława MarkiewiczaWarszawa - Wiadukt im. Stanisława MarkiewiczaWarszawa - Wiadukt im. Stanisława Markiewicza

 

Starówka i okolice

Warszawa - Zamek KrólewskiWarszawaWarszawaWarszawa

WarszawaWarszawaWarszawaWarszawa

Zagadka – gdzie zostało zrobione ostatnie zdjęcie? :)

Tagi:

Kategoria: Europa


Komentarze (2)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. anna n. napisał(a):

    Prawda, Warszawa jest piękna, trzeba tylko poświęcić jej odkrywaniu trochę spokoju, wyrwać się z bieganiny i korków i wówczas nas zaskakuje takimi perełkami jak ostatnie zdjęcie ;) właśnie gdzie je zrobiłeś?

    • przemek napisał(a):

      Na ostatniej fotce jest odbicie zegara z kamienicy na Senatorskiej. Na przeciwko Teatru. Cieszę się, że zdjęcia się podobały :)

Zostaw komentarz